HAKKIMIZDA

Sigma Profil Nedir?

SİGMA PROFİL NEDİR?

Sigma Profil (Alüminyum Kanallı Profil) günümüzde çelik konstrüksiyonun yerini almaya başlamıştır. Sigma Profilin demonte (modüler) yapısı sayesinde istenilen parça ve Sigma Profillerin birbirine olan bağlantısı, pratik ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Sigma Profil Alüminyum 6063 serisinden imâl edilmektedir. Sigma Profillerin üzeri 11 Mikron Eloksal kaplanarak krozyona karşı daha dayanıklı hale getirilmektedir (tonajlı siparişlerde siyah Eloksal kaplanabilmektedir). Bu faktörler sayesinde Sigma Profil ile yapılan uygulamalarda sonradan taşlama ve boyama gibi işlemlere gerek kalmaz. Sigma Profiller (Alüminyum Kanallı Profiller) standart olarak 6000 mm uzunluğunda üretilmektedir. Özel üretim istenirse 7500 mm uzunluğa kadar üretimi mümkündür.

Her ebatta Sigma Profile (Alüminyum Kanallı Profile) uygun bağlantı elemanları ile statik ve dinamik yüklemelere karşı daha sağlam ve emin bağlantılar mümkündür. Planlama zamanları ve malzeme sarfiyatı asgaridir, çünkü modüler (demonte) bir yapıya sahip olan elemanlar, daima birbirine uygun olması sebebiyle kullanılması çok pratiktir. Sigma Profillerin tercih edilmesinin en önemli faktörleri seri ve pratik montaj özelliği, işlerlik, kullanışlılık, dayanıklılık ve tasarım özelliğidir.

Sigma Profillerin (Alüminyum Kanallı Profillerin), 6, 8, 10 mm olarak üç farklı kanal yapısı bulunmaktadır. Size en uygun kanal ölçüsü ile yapılan uygulamalarda en doğru sonuca ulaşılabilmektedir. Ayrıca Sigma Profiller (Alüminyum Kanallı Profiller) uygun yapısı sayesinde hava, su ve yağ kanalı olarakta kullanılabilmektedir.

Sigma Profil günümüzde her sektörde kullanılmaktadır. Sigma Profiller her türlü şase, kabin, paravan, masa, makine yapımı için uygundur. Sigma Profillere (Alüminyum Kanallı Profillere) uygun bağlantı aksesuarları sayesinde estetik bir görünüm elde edilir.

Sigma Profiller (Alüminyum Kanallı Profiller) demonte (modüler) yapıda olduğundan konstrüksiyonlarda sonradan değişiklik yapmak oldukça kolaydır. Sigma Profillerden yapılan konstrüksiyonların sökümü de oldukça pratiktir.

Sigma Profiller, bağlantı elemanları ve bağlantı aksesuarlarında üretici olmanın farkıyla Kanguru Mühendislik, sizlere en düşük maliyetlerle en pratik çözümleri sunmaktadır. Kanguru Mühendislik, profesyonel kadrosu ile istediğiniz her ölçü ve ebatta Sigma Profil uygulamaları yapmaktadır. Ayrıca Kanguru Mühendislik, yapılacak olan uygulamanın birebir çizimini SolidWorks ortamında sizlere sunarak, hata payını neredeyse imkansız hale getirmektedir.

Kanguru Mühendislik’in kendi yapılanması olan ve kendi bünyesinde bulunan Avrupa Mühendislik, Sigma Profil uygulamalarına çözüm sunmakla birlikte Konveyör ve Otomasyon Sistemleri’nde de sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Avrupa Mühendislik, konveyör imalatı, konveyör bakım ve onarımı, otomasyon çözümleri, montaj hattı konveyörleri ve özel konveyör projelerinizde çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

Kanguru Mühendislik bünyesinde bulunan tüm kalıplar, kendine ait ve patentli kalıplardır. Kanguru Mühendislik, Kanguru Sigma Profil® olarak tescilli markadır.

Kanguru Mühendislik, 5 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosuyla sizlere en uygun çözümleri, en düşük maliyetlerle sunmayı ilke edinmiştir. Üretici olmanın farkını en iyi şekilde değerlendiren Kanguru Mühendislik, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Adres: Yeni Mahalle Galeri Cad. No:64/A Küçükköy G.O.Paşa/İstanbul
Tel: (0212) 626 50 99

Copyright © 2015 | Tüm hakları saklıdır.