HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Misyonumuz

  • Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.
  • Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan KANGURU MÜHENDİSLİK standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. KANGURU MÜHENDİSLİK gelişen endüstüriyel teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı ve teknoloji sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.
  • Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran KANGURU MÜHENDİSLİK, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak Sigma Profil Uygulamalarında, Konveyör Uygulamalarında ve inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.
  • Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.
  • Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi (WBCSD), sürdürülebilir kalkınmayı şöyle tanımlıyor: "İş dünyasının ve insan yaşamının gereksinimleri ile doğal kaynakların sürdürülebilirliği arasında denge kurularak; ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarıyla bugünden geleceğe uyumlu bir planlama yapılmasını amaçlayan bütünsel bir yaklaşım"

VizyonumuzKaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan KANGURU MÜHENDİSLİK kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile almış olduğu projelerde sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. KANGURU MÜHENDİSLİK'da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.
  • Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız,
  • Doğrusal Hareket Teknolejileri, Kanallı Profil, Taşıyıcı Ekipmanları ve İnşaat Projeleri sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,
..................Kanguru Mühendislik, Kanguru Sigma Profil, Kanguru Konveyör, Kanguru İnşaat, Kanguru İş Güvenliği, Kanguru Küpeşte, Kanguru Elektrik.................

KONVEYÖR PROJELERİNİZ İÇİN LÜTFEN ALTTA YER ALAN LOGOMUZU TIKLAYARAK SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ

Adres: Orhangazi Mahallesi Mimsan Sanayi Sitesi 1711. Sokak 40. Blok No:91 - 93
Esenyurt / İstanbul
Tel: (0212) 626 50 99

Copyright © 2015 | Tüm hakları saklıdır.